KÜTÜPHANEDE BİR GECE

KÜTÜPHANEDE BİR GECE 2014

Resim

http://kutuphanemiseviyorum.blogspot.com.tr/ adresinden Kütüphane Öğretmeni Uğur Ersözlü’nün anlatımıyla bu akşamki KÜTÜPHANEDE BİR GECE etkinliği:

İSTEK Özel Atanur Oğuz Okulları, yaratıcı kütüphane etkinlikleri ile sınırları aşarak teknoloji, bilim, sanat, anadil, yabancı dil ve sosyal etkinliklerini kütüphanede buluşturmaya devam ediyor ve kütüphane haftası etkinlikleri kapsamında görsel ve yazılı basında yoğun ilgi gören “Kütüphanede Bir Gece” etkinliğinin bu yıl üçüncüsünü düzenliyor. Kütüphane farkındalığı yaratmayı ve “Okuyan Toplum” temasını vurgulamayı amaçlayan “Kütüphanede Bir Gece” etkinliğinde, 20 öğrenci 28 Mart 2014 Cuma akşamı ders bitiminden sonra kütüphanede konaklayarak gece boyunca eğlenceli vakit geçirecekler. Ünlü yazar İclal Aydın ve Masal Anlatıcısı Nilay Yılmaz’ın katılımıyla gerçekleşecek etkinlikte öğrenciler, okulda bulundukları süre zarfında okuma saati ve kitap sohbetleri, kısa metrajlı film gösterimi, canlı müzik dinletisi ve birbirinden renkli atölye çalışmaları yapacaklar. Kütüphanede geçen keyifli gecenin sabahında sıcak bir kahvaltının ardından öğrenciler evlerine uğurlanacak.
Kütüphane etkinlikleriyle eğitimde iyi örnek olan Atanur Oğuz Okulları Kütüphanesi bu yıl yine çok renkli bir programla öğrencilerine unutulmaz bir gece yaşatmayı hedefliyor.

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s